​Team Tvilling

​Teamet bag Tvillingernes VVS & Tømrer ApS består af følgende medarbejdere.

Nicolaj Skeltved

Tømrer

Mail: nicolaj@vvs-toemrer.dk

Telefon: 22 91 93 53

Rasmus Jensen

VVS montør

Mail: rasmus@vvs-toemrer.dk

Telefon: 28 89 03 75

Øvrige medarbejdere

​Katrine Haldorá Haugaard Fisker

Medejer

Nicolai Riedel

Gulvmand/projektleder​

​Simon Smed

VVS montør

Mail: simon@vvs-toemrer.dk

Telefon: 53 84 30 14

Lars Rickert

VVS montør

Mail: lars@vvs-toemrer.dk

Telefon: 31 77 78 39

​Claus Fischer

VVS montør

Mail: claus@vvs-toemrer.dk

Telefon: +45 93 20 30 14

Karsten Kuld

Aut. VVS installatør

​Louise Lau

Bogholder

Mail:louise@vvs-toemrer.dk

Telefon: +45 53 85 30 14

Rannvá Jensen

Administrativ medarbejder

Mail: rannva@vvs-toemrer.dk

Telefon: 26 52 93 37

​Ida Skeltved

Bogholder

Mail: ida@vvs-toemrer.dk

Telefon: 27 14 94 74

Indhent et uforpligtende tilbud på VVS- og tømrerarbejde

Vi kører i Storkøbenhavn, Roskilde og Køge - kontakt os i dag!

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​50 års samlet erfaring

Hos Tvillingernes VVS og Tømrer ApS har vi mange års erfaring. Rasmus har været VVS'er i 26 år og Nicolai har arbejdet som tømrer i 24 år.

Vi er certiferede VVS'ere

Tvillingernes VVS & Tømrer ApS er en autoriseret virksomhed, der leverer service og anlæg på udlejningsejendomme.

​Eksperter i §5.2 renoveringer

Vi foretager §5.2 renoveringer for udlejere, hvor vi totalrenoverer lejligheder med indsættelse af nyt køkken, bad m.m.

Autoriserede Quooker forhandlere

Vi leverer og installerer kvalitets vandhaner fra Quooker

Se mere om deres produkter​

Skal du have løst en VVS-opgave?

Lad os høre om den og afgive et godt tilbud.

Om Tvillingernes VVS & Tømrer

Tvillingernes VVS & Tømrer ApS er en autoriseret virksomhed, der leverer service og anlæg på udlejningsejendomme, for ejerforeninger og for andelsforeninger.

Således kører vi altid business-to-business (B2B). Vi er autoriseret i VVS installation af vand, varme og gas.

Kontaktoplysninger

Tvillingernes VVS og Tømrer ApS

CVR: 37657107

Svogerslevvej 2, 2700 Brønshøj

Klik her for rutevejledning

Tlf.: +45 34 10 40 80

E-mail: info@vvs-toemrer.dk

Autoriseret energivejleder

Hos Tvillingernes VVS & Tømrer er vi specialister inden for energivejledning og kan vejlede professionelt om energibesparelser på tværs af fagområder.